Keresés

Részletes keresés

Magdi60 Creative Commons License 2008-11-01 20:03:25 1167
0-24 óráig? Kiszáll a szakszervezet. Rabszolgáknak lecseszés. Tuti.
A hozzászólás:
Sisssssssy Creative Commons License 2008-11-01 12:52:15 1166

Sziasztok, 

 

nálunk újra építkezés folyik a környéken, ismét én vagyok a munkafelügyelő, az ablakból figyelek, a gyerekek játékait is kerülgetem, ilyen kocka, és hasonlókat gyártanak, és mindenki hasraesik(benne ill.tőle) a lakásban, a csap persze nálunk is probléma, mert a friss vizet a macsnak nálam azt jelenti, amikor megszomjazom, pedig ktéve is van ...valamint vasalunk és a mosógépet is ellenőriznem kell, a tanulnivalót ne is említsem, már amikor itthon vannak, és nem visznek oltásra, és netezni is szeretnék, de nincs

időm,

 

Milady

 

Előzmény:
Magdi60 Creative Commons License 2008-10-31 20:42:12 1165
Ez egy nagyon vacak munka. Monoton. Remélem megbecsülnek érte!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!