|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-11-02 18:48:02
|
710
|
már régen volt, mikor sünit "tartottunk". nem tudom mennyit ittak, de mindig volt előttük víz. gyümölcsöt nem nagyon ettek, macskakaját, csont és lisztkukacok kaptak. |
|
A hozzászólás:
 |
sanche
2008-10-31 22:34:38
|
707
|
Bocsánat, azt el sem olvastam újra, akkor még nem volt nálam a sün, azt hittem, hogy az azutáni írásomra reagáltál, amibe direkt nem írtam tejet, mint ahogy direkt nem is adok neki. De köszönöm az észrevételt, valóban leírtam a tejet a sün előtt. :) Bár akkor is csak véletlenül, mert addigra elolvastam megdöbbenve, hogy tejet lehetőleg ne.
Vizet nálatok mennyit szokott inni? Minden nap kap egy kis gyümölcsöt is, mindig ugyanannyit, de eléggé változó az ivás mennyisége. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2008-10-31 05:45:05
|
706
|
"Egy boltban van sünkaja is, amúgy macskakaja és emellé tejecske, meg mindenféle zöldség, gyümölcs."
én így értettem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|