|
|
|
|
 |
Magdi60
2008-10-31 20:42:12
|
1165
|
| Ez egy nagyon vacak munka. Monoton. Remélem megbecsülnek érte! |
|
 |
AnnKa
2008-10-31 14:13:38
|
1164
|
Nagyon szorgalmas, aranyos cicuskák vagytok, minden dicséret a tiétek, remélem a gazdiék kellően hálásak nektek, az elvégzett a munkátokért.:-)))) Én a magam részéről munkát nem vállalok be, sem otthon, sem sehol, játék; az ok. Remélem erre fog járni a szagszervezet illetékese is, no ezt nem fenyegetésnek szánom, csak úgy megjegyeztem... |
|
A hozzászólás:
 |
ody42
2008-10-31 13:33:19
|
1163
|
Én is panaszt tennék... A helyzet az, h. a gazdiék sajnálták a pénzt vízórára, inkább minket állítottak be, h. a lehulló vízcseppek számolásával pontosan lemérjük a vízfogyasztást. Remélem látható, hogy még gyerek vagyok. Mondjuk legalább nem egész nap kell csinálni, műszakolunk és váltjuk egymást.
  |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|