Keresés

Részletes keresés

Magdi60 Creative Commons License 2008-10-31 20:42:12 1165
Ez egy nagyon vacak munka. Monoton. Remélem megbecsülnek érte!
AnnKa Creative Commons License 2008-10-31 14:13:38 1164
Nagyon szorgalmas, aranyos cicuskák vagytok, minden dicséret a tiétek, remélem a
gazdiék kellően hálásak nektek, az elvégzett a munkátokért.:-))))
Én a magam részéről munkát nem vállalok be, sem otthon, sem sehol, játék; az ok.
Remélem erre fog járni a szagszervezet illetékese is, no ezt nem fenyegetésnek szánom, csak úgy megjegyeztem...
A hozzászólás:
ody42 Creative Commons License 2008-10-31 13:33:19 1163
Én is panaszt tennék... A helyzet az, h. a gazdiék sajnálták a pénzt vízórára, inkább minket állítottak be, h. a lehulló vízcseppek számolásával pontosan lemérjük a vízfogyasztást. Remélem látható, hogy még gyerek vagyok. Mondjuk legalább nem egész nap kell csinálni, műszakolunk és váltjuk egymást.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!