Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-10-31 08:15:58 1162
Én meg azt hittem te vagy az asztali dísz:))
Magdi60 Creative Commons License 2008-10-31 07:57:59 1161
Szegény Zsiga! Együttérzünk.
A hozzászólás:
ZsuR Creative Commons License 2008-10-30 23:33:58 1160
A szomszedban a macskak mar csak "az a szegeny Zsiga" neven emlegetnek. . .meg ilyen szegyent. . .
Hatalmas es felelmetes kandur letemre asztalt kell fenyesitenem. Azt mondtak a ketlabak, hogy addig le ne merjek jonn az asztalrol, amig minden pontja nem fenylik, mint. . .mint. .. mint.
Kemenyen dolgozom rajta. . .el is faradtam rendesen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!