|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-10-31 08:15:58
|
1162
|
| Én meg azt hittem te vagy az asztali dísz:)) |
|
 |
Magdi60
2008-10-31 07:57:59
|
1161
|
| Szegény Zsiga! Együttérzünk. |
|
A hozzászólás:
 |
ZsuR
2008-10-30 23:33:58
|
1160
|
A szomszedban a macskak mar csak "az a szegeny Zsiga" neven emlegetnek. . .meg ilyen szegyent. . . Hatalmas es felelmetes kandur letemre asztalt kell fenyesitenem. Azt mondtak a ketlabak, hogy addig le ne merjek jonn az asztalrol, amig minden pontja nem fenylik, mint. . .mint. .. mint. Kemenyen dolgozom rajta. . .el is faradtam rendesen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|