Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-10-30 20:55:19 61
Már megpróbálták, a viktor nem egyezik bele, azt hiszi, az embereit akarjék bántani.....
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-30 07:18:10 60
Elég lenne a regionális önkormányzatok vagy körjegyzőség! Sok száz milliárd takarítható meg. Nem kellenek kiskakasok a szemétdombokra, sokszázezres havi fizetésekkel, sofőrrel, 10 millás autóval, kiszolgálószemélyzettel, rezsivel.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!