Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-10-30 07:15:50 59

Kezdjék magukon a megszorításokat!

 

Szegjenek akár törvényt is, a haza érdekében! Szánalmas, hogy a nép eccerű gyermekeitől akarják megvonni a 13. havit, miközben az állami vezetők havi több milliót visznek haza, miközben a gazdaság lanyha, ez az ő teljesítményük.

 

100 állami vezető fizetése-jutalma-prémiuma-béren kívűli juttatása több 10 milliárdot is kitesz havonta!

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-29 22:08:32 55

Az egyházakkal nem lehet mit csinálni, a Vatikánnal szerződés van. A pártfinanszírozásnak már többször nekimentek (most is tárgyban van), de nem lesz belőle senki. A törvény eleve rossz, képviselőnként 1 millió Ft van engedélyezve, ami eleve betarthatatlan.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-29 03:49:15 52

Miért nem említi senki a pártok és az egyházak állami finanszírozását?

Azok miért tabuk?

Tartsák el őket a tagjaik.

Ez sem lenne kis összeg, amit meg lehetne spórolni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!