|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-10-30 07:15:50
|
59
|
Kezdjék magukon a megszorításokat!
Szegjenek akár törvényt is, a haza érdekében! Szánalmas, hogy a nép eccerű gyermekeitől akarják megvonni a 13. havit, miközben az állami vezetők havi több milliót visznek haza, miközben a gazdaság lanyha, ez az ő teljesítményük.
100 állami vezető fizetése-jutalma-prémiuma-béren kívűli juttatása több 10 milliárdot is kitesz havonta! |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2008-10-29 22:08:32
|
55
|
Az egyházakkal nem lehet mit csinálni, a Vatikánnal szerződés van. A pártfinanszírozásnak már többször nekimentek (most is tárgyban van), de nem lesz belőle senki. A törvény eleve rossz, képviselőnként 1 millió Ft van engedélyezve, ami eleve betarthatatlan. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2008-10-29 03:49:15
|
52
|
Miért nem említi senki a pártok és az egyházak állami finanszírozását?
Azok miért tabuk?
Tartsák el őket a tagjaik.
Ez sem lenne kis összeg, amit meg lehetne spórolni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|