|
|
|
|
 |
titkom
2008-10-30 06:16:17
|
56
|
| Azok miért tabuk? - nem tabuk, hanem egyszerűen az ilyen gazdasági orientált szervezeteknek, mint vallási szervezetek, pártok, van pénze, s ennek révén egyéb eszköze - érzelmekkel alattomosan visszaélő miséző papok és ""nyilatkozó" politikurvák - befolyásolni a társadalmat :-((( |
|
 |
Törölt nick
2008-10-29 22:08:32
|
55
|
Az egyházakkal nem lehet mit csinálni, a Vatikánnal szerződés van. A pártfinanszírozásnak már többször nekimentek (most is tárgyban van), de nem lesz belőle senki. A törvény eleve rossz, képviselőnként 1 millió Ft van engedélyezve, ami eleve betarthatatlan. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2008-10-29 03:49:15
|
52
|
Miért nem említi senki a pártok és az egyházak állami finanszírozását?
Azok miért tabuk?
Tartsák el őket a tagjaik.
Ez sem lenne kis összeg, amit meg lehetne spórolni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|