Keresés

Részletes keresés

titkom Creative Commons License 2008-10-30 06:16:17 56
Azok miért tabuk? - nem tabuk, hanem egyszerűen az ilyen gazdasági orientált szervezeteknek, mint vallási szervezetek, pártok, van pénze, s ennek révén egyéb eszköze - érzelmekkel alattomosan visszaélő miséző papok és ""nyilatkozó" politikurvák - befolyásolni a társadalmat :-(((
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-29 22:08:32 55

Az egyházakkal nem lehet mit csinálni, a Vatikánnal szerződés van. A pártfinanszírozásnak már többször nekimentek (most is tárgyban van), de nem lesz belőle senki. A törvény eleve rossz, képviselőnként 1 millió Ft van engedélyezve, ami eleve betarthatatlan.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-29 03:49:15 52

Miért nem említi senki a pártok és az egyházak állami finanszírozását?

Azok miért tabuk?

Tartsák el őket a tagjaik.

Ez sem lenne kis összeg, amit meg lehetne spórolni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!