|
|
|
|
 |
tbando
2008-10-28 23:34:53
|
51
|
| Eccerű félreértés lehetett. A kettes klisé helyett (Orbán a hibás) a hetes klisét értette (Szövegértésből elégtelen). Azt hogy most gondolkodna, azt kétlem. Még az életében nem csinált olyat. |
|
A hozzászólás:
 |
meghallhatom
2008-10-28 23:27:03
|
49
|
| Hagyd most gondolkodik rajta. Ugyan nem tudom mit amikor egyertelmü. |
|
Előzmény:
 |
tbando
2008-10-28 23:25:05
|
48
|
Szövegértésből kapsz egy elégtelent.
Tökéletesen szövegértett. Nálad lehet valami probléma. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|