|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-10-29 22:04:46
|
54
|
| Igen, sajnos, úgyhogy nem fog menni. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2008-10-28 22:28:26
|
45
|
| 2/3-os törvény lenne ez? |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2008-10-28 22:11:09
|
44
|
Igen, rá kéne beszélni a fideszt, hogy az önkormányzatokat össze kéne vonni, ez óriási pénzpocsékolás. De nem hajlandók, féltik az ottani embereiket és szarnak az ország érdekeire.....
Pedig egyszerű lenne, Romániában pl. törvény szerint 3000 fő alatti helységnek nem lehet saját önkormányzata. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|