Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-10-28 22:28:26 45
2/3-os törvény lenne ez?
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-28 22:11:09 44

Igen, rá kéne beszélni a fideszt, hogy az önkormányzatokat össze kéne vonni, ez óriási pénzpocsékolás. De nem hajlandók, féltik az ottani embereiket és szarnak az ország érdekeire.....

Pedig egyszerű lenne, Romániában pl. törvény szerint 3000 fő alatti helységnek nem lehet saját önkormányzata.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-28 21:27:50 35

Azt ki is hagytam, hogy van 3200 önkormányzat, ugyanannyi polgármesterrel akiknek szintén szép magas fizetésük van, tokkal-vonóval, apparátussal, kiszolgálószemélyzettel.

 

Ez is pár száz milliárd forintot jelent.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!