|
|
|
|
 |
szedlacsek2
2008-10-30 06:24:07
|
58
|
| Egyik kutya, másik eb.... |
|
 |
Törölt nick
2008-10-28 21:38:07
|
39
|
| Miniszterelnökből csak egy van, polgármesterből hány? |
|
A hozzászólás:
 |
veleb
2008-10-28 21:35:50
|
37
|
10 milliós autó a fideszes polgámesternek és hasonlók sztorik
Ferenc testvér csak négy millát költött a dukkózásra. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2008-10-28 21:25:54
|
34
|
parlament tokkal vonóval ha jól emléxem 15
Sok kicsi sokra megy, és az épp ilyenek -mint a nagy parlament, számla nélküli költségelszámolásokkal- eléggé csípi a jónép szemét, meg a 10 milliós autó a fideszes polgámesternek és hasonlók sztorik.
A 13. havi azért nem olyan nagy pénz sem a közalkalmazottaknál, sem a nyugdíjasoknál, de limitálni lehetne.
Aztán ott van pölö a MÁV vezérek óriási fizetése. Sok vezér óriási fizetése is sokra megy.
Szóval, OLDJÁK MEG! Ne a kicsiket fingassák.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|