|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-10-28 22:11:09
|
44
|
Igen, rá kéne beszélni a fideszt, hogy az önkormányzatokat össze kéne vonni, ez óriási pénzpocsékolás. De nem hajlandók, féltik az ottani embereiket és szarnak az ország érdekeire.....
Pedig egyszerű lenne, Romániában pl. törvény szerint 3000 fő alatti helységnek nem lehet saját önkormányzata. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2008-10-28 21:27:50
|
35
|
Azt ki is hagytam, hogy van 3200 önkormányzat, ugyanannyi polgármesterrel akiknek szintén szép magas fizetésük van, tokkal-vonóval, apparátussal, kiszolgálószemélyzettel.
Ez is pár száz milliárd forintot jelent. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2008-10-28 21:25:54
|
34
|
parlament tokkal vonóval ha jól emléxem 15
Sok kicsi sokra megy, és az épp ilyenek -mint a nagy parlament, számla nélküli költségelszámolásokkal- eléggé csípi a jónép szemét, meg a 10 milliós autó a fideszes polgámesternek és hasonlók sztorik.
A 13. havi azért nem olyan nagy pénz sem a közalkalmazottaknál, sem a nyugdíjasoknál, de limitálni lehetne.
Aztán ott van pölö a MÁV vezérek óriási fizetése. Sok vezér óriási fizetése is sokra megy.
Szóval, OLDJÁK MEG! Ne a kicsiket fingassák.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|