Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2008-10-28 21:18:33 60
Kösz a kérdést. Ma érkezett egy légipostai levél az ingolstadti ügyészségtől, hogy a tettes még ismeretlen...
Ha van vmi jó tipped, szívesen veszem..
A hozzászólás:
Csabi0204 Creative Commons License 2008-10-28 21:08:19 59
Szia!
Azóta van fejlemény?
Köszi
Előzmény:
nemethla Creative Commons License 2008-10-21 19:37:48 58
A szeptember közepén (20-a körül) említett 917 euros történetem a következőképpen néz ki: Feltehetően a létező sp..s nevű ebay eladót feltörték és az ő nevében tettek fel terméket (egy Canon 1D mkIIn fényképezőgép), fotókkal, mindennel, precíz leírással. Az eladó számlaszáma és emilcíme is át lett írva a csaló nevére. Engem az ingolstadti rendőrség egyik embere talált meg emilben, hofgy ti adjam meg legyek szíves a számlaszámot, egyebet, mennyit és mikor, kinek utaltam. A dologban az a szép, hogy az ebay nincs a helyzet magaslatán az oldalai ill felhasználóinak a megvédése terén. Pl miért nem küldenek a régi emilcímére vkinek egy visszaigazolást váró mélt, ha lényeges adatokat akar módosítani? Amikor a hackelt árut feltöltötték, az eredeti névtukajdonos hogyhogy nem vette észre, nem tudott róla, hogy terméke van fenn? (a mein ebay oldal kidobja, nem)?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!