Keresés

Részletes keresés

tbando Creative Commons License 2008-10-28 23:27:30 50
Minek egy megszorító döntéshez az ellenzék?
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-28 20:38:18 14

A Vikkancs tehetőseknek nyújtott lakáshitelek állami kamattámogatásait is el lehetne venni, nem? 200 milliárdba fáj ez nekünk évente, ebből szerintem 10-20 milliárd lehet, amely első lakástulajdonosokra vonatkozik.

 

A többi sima befektető. Miért a 13. havi vesszen először?

A hozzászólás:
dancie Creative Commons License 2008-10-28 20:33:25 12
Amikor az állami vezetők ezt megtették, a konstruktív ellenzék azt mondta rájuk: "teátrálisak".
Ma délelőtt történt.
Pedig milyen poén lenne: a krachban végre összerántani egy ésszerű országot.
Konstruktív ellenzék ide, példásan építő jelegű ellenzék oda.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-28 20:29:43 11

Most kéne csak igazán belevágni a kisebb parlament, kevesebb önkormányzatok című projektbe, az állami vezetők és képviselők kezdjék MAGUKON a megszorításokat!

 

Ne azokat a vacak kis 13. havikat vegyék el, ami karácsonykor vagy utána általában minden családnak jól szokott jönni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!