|
|
|
|
 |
tbando
2008-10-28 23:27:30
|
50
|
| Minek egy megszorító döntéshez az ellenzék? |
|
 |
Törölt nick
2008-10-28 20:38:18
|
14
|
A Vikkancs tehetőseknek nyújtott lakáshitelek állami kamattámogatásait is el lehetne venni, nem? 200 milliárdba fáj ez nekünk évente, ebből szerintem 10-20 milliárd lehet, amely első lakástulajdonosokra vonatkozik.
A többi sima befektető. Miért a 13. havi vesszen először? |
|
A hozzászólás:
 |
dancie
2008-10-28 20:33:25
|
12
|
Amikor az állami vezetők ezt megtették, a konstruktív ellenzék azt mondta rájuk: "teátrálisak". Ma délelőtt történt. Pedig milyen poén lenne: a krachban végre összerántani egy ésszerű országot. Konstruktív ellenzék ide, példásan építő jelegű ellenzék oda. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2008-10-28 20:29:43
|
11
|
Most kéne csak igazán belevágni a kisebb parlament, kevesebb önkormányzatok című projektbe, az állami vezetők és képviselők kezdjék MAGUKON a megszorításokat!
Ne azokat a vacak kis 13. havikat vegyék el, ami karácsonykor vagy utána általában minden családnak jól szokott jönni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|