|
|
|
|
 |
KiforditottSuba
2008-10-28 23:22:48
|
47
|
| Azert eleg nagy szegyen, hogy havi 30 euro nyugdijasonkent ekkora problemat okoz az orszagnak. |
|
 |
Törölt nick
2008-10-28 20:29:43
|
11
|
Most kéne csak igazán belevágni a kisebb parlament, kevesebb önkormányzatok című projektbe, az állami vezetők és képviselők kezdjék MAGUKON a megszorításokat!
Ne azokat a vacak kis 13. havikat vegyék el, ami karácsonykor vagy utána általában minden családnak jól szokott jönni. |
|
 |
Antisystem
2008-10-28 19:36:49
|
4
|
Szerintem csinálj egy ilyen kitűzőt, elfér a hasonló Bin Ladenes mellett:)
ÜdV |
|
 |
veleb
2008-10-28 19:27:18
|
2
|
Szeretném megköszönni az IMF-nek, hogy nem ad hitelt 13. havi nyugdíjra.
Ad! Fletó szerint nem írták elő, hogy mit kell csökkenteni. Szuverén ország, szuverén döntés. A szociké. |
|
 |
Törölt nick
2008-10-28 19:25:32
|
1
|
Aszonta Ferkó, hogy az IMF nem kötötte konkrét feltételhez a hitelt. Egyébként, ha hozzányúlnak, akkor is lesz.
Zokoghatsz!
|
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-10-28 19:23:01
|
-
|
Szeretném megköszönni az IMF-nek, hogy nem ad hitelt 13. havi nyugdíjra. Jó tudni, hogy van aki még tud jó döntéseket hozni helyettünk.
Szégyelje magát Medgyessy Péter, Gyurcsány Ferenc és Orbán Viktor, amiért asszisztált a 13. havi nyugdíj létrejöttéért és fennmaradásához. Szeretném, ha a szociális demagógiájukat befejeznék, annyit költnének csak az ország költségvetéséből, ami oda befolyik és nem is ígérnének mást.
Köszönöm. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|