Keresés

Részletes keresés

titkom Creative Commons License 2008-10-30 06:20:37 57
Szeretném megköszönni az IMF-nek

??? MIT IS ??? Kiemelsz pár apró tételt? A pártok és egyházak finanszírozását miért nem említed???

I love IMF - No akkor olvass és próbálj meg gondolkozni:

Országok, amelyeknek többet ártott az IMF, mint segített
KiforditottSuba Creative Commons License 2008-10-28 23:22:48 47
Azert eleg nagy szegyen, hogy havi 30 euro nyugdijasonkent ekkora problemat okoz az orszagnak.
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-28 20:29:43 11

Most kéne csak igazán belevágni a kisebb parlament, kevesebb önkormányzatok című projektbe, az állami vezetők és képviselők kezdjék MAGUKON a megszorításokat!

 

Ne azokat a vacak kis 13. havikat vegyék el, ami karácsonykor vagy utána általában minden családnak jól szokott jönni.

független már foglalt Creative Commons License 2008-10-28 20:24:47 10
több pénzt a zembereknek
Antisystem Creative Commons License 2008-10-28 19:36:49 4

Szerintem csinálj egy ilyen kitűzőt, elfér a hasonló Bin Ladenes mellett:)

 

ÜdV

veleb Creative Commons License 2008-10-28 19:27:18 2

Szeretném megköszönni az IMF-nek, hogy nem ad hitelt 13. havi nyugdíjra.

 

Ad! Fletó szerint nem írták elő, hogy mit kell csökkenteni. Szuverén ország, szuverén döntés. A szociké.

Törölt nick Creative Commons License 2008-10-28 19:25:32 1
Aszonta Ferkó, hogy az IMF nem kötötte konkrét feltételhez a hitelt.
Egyébként, ha hozzányúlnak, akkor is lesz.

Zokoghatsz!

A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-10-28 19:23:01 -
Szeretném megköszönni az IMF-nek, hogy nem ad hitelt 13. havi nyugdíjra. Jó tudni, hogy van aki még tud jó döntéseket hozni helyettünk.

Szégyelje magát Medgyessy Péter, Gyurcsány Ferenc és Orbán Viktor, amiért asszisztált a 13. havi nyugdíj létrejöttéért és fennmaradásához. Szeretném, ha a szociális demagógiájukat befejeznék, annyit költnének csak az ország költségvetéséből, ami oda befolyik és nem is ígérnének mást.

Köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!