|
|
|
|
 |
Thor
2008-10-29 09:47:22
|
704
|
| OK, igaz lehet, fölösleges kockáztatni. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2008-10-28 18:12:52
|
703
|
"A sün laktózintoleráns. Ez ténykérdés. A tej emésztési zavart, hasmenést és ezáltal kiszáradást okozhat neki."
mi inkább nem kockáztattunk. |
|
Előzmény:
 |
Thor
2008-10-28 11:47:37
|
701
|
Rettenetes Tihamér? :)
Örülök, hogy jól van. A tejet kevésbé látom problémának, ha hasmenése lesz tőle, úgyis észreveszed. A sünöknél gond, hogy nincs bennük telítettségjelző, és hajlamosak szó szerint halálra enni magukat (Gerald Durrellnek van egy idevágó története), szóval figyelgesd a gyarapodását, és állíts be valami kaja-limitet. Esetleg nézd meg a topic elején az első topicmalacot a Majacot (benőbéka hozzászólásaiban) elengedéskor, kissé határeset volt a formátuma a kis dagi drágámnak, de szerencsére csak a teleltetés végére, aztán meg lemozogta. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|