Keresés

Részletes keresés

Thor Creative Commons License 2008-10-29 09:47:22 704
OK, igaz lehet, fölösleges kockáztatni.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-28 18:12:52 703
"A sün laktózintoleráns. Ez ténykérdés. A tej emésztési zavart, hasmenést és ezáltal kiszáradást okozhat neki."

mi inkább nem kockáztattunk.
Előzmény:
Thor Creative Commons License 2008-10-28 11:47:37 701

Rettenetes Tihamér? :)

Örülök, hogy jól van. A tejet kevésbé látom problémának, ha hasmenése lesz tőle, úgyis észreveszed. A sünöknél gond, hogy nincs bennük telítettségjelző, és hajlamosak szó szerint halálra enni magukat (Gerald Durrellnek van egy idevágó története), szóval figyelgesd a gyarapodását, és állíts be valami kaja-limitet. Esetleg nézd meg a topic elején az első topicmalacot a Majacot (benőbéka hozzászólásaiban) elengedéskor, kissé határeset volt a formátuma a kis dagi drágámnak, de szerencsére csak a teleltetés végére, aztán meg lemozogta.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!