Keresés

Részletes keresés

Mikó Creative Commons License 2008-11-06 23:33:46 216

Nem láttad a vezért a tévében. GYF megilletődve mondta, hogy csak 5-6% EUR-ban a kamat.

 

Honnan vetted azt az 1,9%-ot? Forrás???Írd csak le bátran!!! Hazudtunk éjjel, hazudtunk nappal?

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-28 15:42:27 211

"Nem baj, ha nem, hát elszórjuk az IMFre, az eredmény 1re megy:((((((("

 

Na ne röhögtess, az IMF hitellehetőséggel nem muszály élni, annyit és akkor veszünk fel, amennyi a pénzpiac normális működéséhez kell. Másrészt a kormány takarékos intézkedéseket kénytelen hozni, amit a mindentmegígérő populista ellenzék miatt eddig vonakodott megtenni, de most jó és indokolt alkalom van rá. Harmadrészt pedig az IMF hitel 1,9 %-os kamatozású, ismétlem 1,9 %. Hol akkor itt a pénzszórás, magyarázd már el....

Előzmény:
originalqszi Creative Commons License 2008-10-27 16:03:19 172
Nem baj, ha nem, hát elszórjuk az IMFre, az eredmény 1re megy:(((((((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!