|
|
|
|
 |
greenwood
2008-10-28 11:25:54
|
1749
|
ja, most már értem, elnézést!!!
figyelmetlenül olvastam, azt hittem, egy lánykutya keresi a "párját"... |
|
 |
HelLopez
2008-10-28 11:25:27
|
1748
|
Továbbszaporít egy keveréket, mintha maga a bichon-yorkie elismert fajta lenne, ahelyett, hogy a kutyust mondjuk ivartalanítja, vagy legalább figyel rá, hogy véletlenül se fedezzen be, mert azzal a kontrollálhatatlan keverékek száma nö... |
|
 |
ziko3
2008-10-28 11:24:07
|
1747
|
A gond,a fajták keverése!
Szerinted a menhelyek és az Illatos út mikkel van tele?????????....(((((((((((((
Bár elég sok a fajtatiszta megunt is. |
|
A hozzászólás:
 |
greenwood
2008-10-28 11:17:31
|
1746
|
ezt nem értem. itt mi a gond? (azon kívül, h röhejes a hirdetés)
|
|
Előzmény:
 |
HelLopez
2008-10-28 11:06:07
|
1745
|
A hirdetöt kérdezés nélkül fejbelöném...
MIért nincs ezek kiszürésére jogszabály, bírság, valami??? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|