|
|
|
|
 |
greenwood
2008-10-28 11:17:31
|
1746
|
ezt nem értem. itt mi a gond? (azon kívül, h röhejes a hirdetés)
|
|
A hozzászólás:
 |
HelLopez
2008-10-28 11:06:07
|
1745
|
A hirdetöt kérdezés nélkül fejbelöném...
MIért nincs ezek kiszürésére jogszabály, bírság, valami??? |
|
Előzmény:
 |
marimama51
2008-10-28 07:07:09
|
1744
|
STARTAPRÓ Nevem Artúr, 3 éves bichon havagnese és yorkshire keverék vagyok, törzskönyvezett szülőktől származom. Keresem a párom, mert kiskutyát szeretnék! Várom lány bichon havagnese kutyusok jelentkezését gazdimnál |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|