Keresés

Részletes keresés

Powersystem Creative Commons License 2008-10-28 11:49:48 209
Nemtom te hol láttál ennyiért lcd-t de egy normális 150 ezer felett kezdődik és még az is a gagyibb.
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-28 10:33:19 208
Szeretnék én annyi nyugdíjat kapni,amennyi egy normális LCD tv ára!
A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-10-28 10:16:05 206
Mindig ezzel az lcd tv-vel jösztök. Egy LCD TV ára pont egy 13. havi nyugdíj. Nem furcsa?
Előzmény:
Powersystem Creative Commons License 2008-10-28 06:14:34 204
Ja abban az országban ilyet írni ahol a plazma és lcd tv eladása jelentősen megugrott. (kicsit demagóg voltam tudom)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!