|
|
|
|
 |
Powersystem
2008-10-28 11:49:48
|
209
|
| Nemtom te hol láttál ennyiért lcd-t de egy normális 150 ezer felett kezdődik és még az is a gagyibb. |
|
 |
Törölt nick
2008-10-28 10:33:19
|
208
|
| Szeretnék én annyi nyugdíjat kapni,amennyi egy normális LCD tv ára! |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-10-28 10:16:05
|
206
|
| Mindig ezzel az lcd tv-vel jösztök. Egy LCD TV ára pont egy 13. havi nyugdíj. Nem furcsa? |
|
Előzmény:
 |
Powersystem
2008-10-28 06:14:34
|
204
|
| Ja abban az országban ilyet írni ahol a plazma és lcd tv eladása jelentősen megugrott. (kicsit demagóg voltam tudom) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|