Keresés

Részletes keresés

GenYo Creative Commons License 2008-10-28 06:22:21 370

2010 tavaszán nesztelen léptekkel, de határozottan befáradsz a szavazófülkébe és...

...az eddigi szokásodtól eltérően...

...az MSZP helyett majd más párt karikájába teszed azt a bizonyos x-et. Így jártál... :DDD

A hozzászólás:
Veronika21 Creative Commons License 2008-10-28 06:12:47 368

Valószínű gyurcsányferi a tükörbe nézett, megkérdezte saját magát, hol kúrtam el feri?
Kikérem magamnak, hogy az mszp, szdsz, mdf szemétségeit a saját nyakamba vegyem.
Mindenki, akinek esze van, tudja, hogy ki kúrta el, már csak ki kell mondani, jó hangosan, hogy hallják.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!