|
|
|
|
 |
GenYo
2008-10-28 06:22:21
|
370
|
2010 tavaszán nesztelen léptekkel, de határozottan befáradsz a szavazófülkébe és...
...az eddigi szokásodtól eltérően...
...az MSZP helyett majd más párt karikájába teszed azt a bizonyos x-et. Így jártál... :DDD |
|
A hozzászólás:
 |
Veronika21
2008-10-28 06:12:47
|
368
|
Valószínű gyurcsányferi a tükörbe nézett, megkérdezte saját magát, hol kúrtam el feri? Kikérem magamnak, hogy az mszp, szdsz, mdf szemétségeit a saját nyakamba vegyem. Mindenki, akinek esze van, tudja, hogy ki kúrta el, már csak ki kell mondani, jó hangosan, hogy hallják. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|