|
|
|
|
 |
Ipari-antidepresszió
2008-10-27 22:07:31
|
199
|
Mert Európában vagyunk és az itteni államokkal kell versenyezni.
A feketegazdaságot leginkább adócsökkentéssel lehet visszaszorítani.
A fekete gazdaság azért fekete, mert nem látszik az adóhivatal rendszerében. Lehet becsülgetni, de abból pénz nem folyik be. |
|
 |
alfredoo
2008-10-27 20:27:58
|
196
|
ipari
a kerdesek viszonylag/teljesen korrektek viszont kimarad beloluk hogy az ilyen alapon mukodo magyar allam mit nem tud az eddig finanszirozottakbol finanszirozni. elmaradnak a kulonbozo foglalkoztatasi es ipartamogatasok, allami csecsleszivasok, elmaradnak a szocialis juttatasok, csaladi potlekok, lakas es gazartamogatasok, kulturalis tamogatasok, politikai korrupciok.
szerinted ha ezt az aspektusat is megszavaztatjuk akkor mire fog szavazni a 'nep'? |
|
A hozzászólás:
 |
alfredoo
2008-10-27 20:25:35
|
195
|
ipari
miert nem kina? legnagyobb versenytarsunk eppen kina es a kinai import teszi tonkre a magyar ipart.
emlitett 3 orszagban mekkora a feketegazdasag? nem kellene korrigalni a feketegazdasaggal a gazdasagi szamokat/mutatokat/adozasi elmeleteket? |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-10-27 16:29:08
|
186
|
1. Miért jó hogy hitelből élünk? tudod jól, hogy nem mehet tovább.
2. Leginkább Szlovákia, Csehország, Lengyelország
3. Észrevennék a dolgozók a 90%-os járulékot, hidd el, másrészt pont erre jó a 2-es kérdés, ami miatt nem növelhetőek az adók és járulékok a versenyképesség miatt. Ki van ez találva:-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|