Keresés

Részletes keresés

HelLopez Creative Commons License 2008-10-27 19:14:31 1741

Persze, de a kereslet sajnos épp erre magas - minöségtelen, mennyiségi, össze-vissza szaporított, ki tudja mivel etetett, nem oltott, nem féreghajtott, nem papíros, de óccccsó kölyökre...

Amíg a kereslet nem változik kicsit, a kínálat se fog, és fordítva... :-(((

A hozzászólás:
ziko3 Creative Commons License 2008-10-27 18:00:58 1740

Már,akinek.

Addig,mig igény van a "papir" nem kell,occsóra...(((

Előzmény:
HelLopez Creative Commons License 2008-10-27 09:15:36 1732
Ès még "különlegességként" el is lehet adni a kölyköket :-(((

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!