|
|
|
|
 |
HelLopez
2008-10-27 19:14:31
|
1741
|
Persze, de a kereslet sajnos épp erre magas - minöségtelen, mennyiségi, össze-vissza szaporított, ki tudja mivel etetett, nem oltott, nem féreghajtott, nem papíros, de óccccsó kölyökre...
Amíg a kereslet nem változik kicsit, a kínálat se fog, és fordítva... :-((( |
|
A hozzászólás:
 |
ziko3
2008-10-27 18:00:58
|
1740
|
Már,akinek.
Addig,mig igény van a "papir" nem kell,occsóra...((( |
|
Előzmény:
 |
HelLopez
2008-10-27 09:15:36
|
1732
|
| Ès még "különlegességként" el is lehet adni a kölyköket :-((( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|