Keresés

Részletes keresés

alfredoo Creative Commons License 2008-10-27 20:25:35 195

ipari

 

miert nem kina? legnagyobb versenytarsunk eppen kina es a kinai import teszi tonkre a magyar ipart.

 

emlitett 3 orszagban mekkora a feketegazdasag? nem kellene korrigalni a feketegazdasaggal a gazdasagi szamokat/mutatokat/adozasi elmeleteket?

Törölt nick Creative Commons License 2008-10-27 17:09:09 187

Én nem írtam hogy jó,és vissza is kellene fogni,de azonnal egycsapásra lehetetlen.

Azt azért tudni kell,hogy sehol nincs törvénybe foglalva,miszerint nemlehet adókat,járulékokat emelni.Még eme 3 országban sem.

Egyébbként nehogy azt hidd ,náluk sokkal rózsásabb a helyzet.

Ha a versenyképességröl beszélünk ,akkor be kell látnunk,nem csak nekünk,az egész fejlett világnak,kínával,indiával még évtizedekig nem vehetjük fel a versenyt.Ha pedig ez igaz,márpedig az,akkor miröl beszélünk?

Ha megszakadunk sem tudunk, sem mi ,sem a többi fejlett ország ,ezekkel versenyezni.

Szóval,felvan adva a lecke rendesen.

A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-10-27 16:29:08 186
1. Miért jó hogy hitelből élünk? tudod jól, hogy nem mehet tovább.

2. Leginkább Szlovákia, Csehország, Lengyelország

3. Észrevennék a dolgozók a 90%-os járulékot, hidd el, másrészt pont erre jó a 2-es kérdés, ami miatt nem növelhetőek az adók és járulékok a versenyképesség miatt. Ki van ez találva:-)
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-27 16:22:26 183

1, Nemtudok egyetérteni,habár ez lenne az ideális.Összeomlana az egész rendszer.

2,Legyen,de mely országokra gondoltál?

3,Igen,és mindíg annyi járulék legyen beszedve amennyi kell a nyugdíjakra.-Vagy így már nemis olyan rózsaszín ez az igen?!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!