|
|
|
|
 |
alfredoo
2008-10-27 20:25:35
|
195
|
ipari
miert nem kina? legnagyobb versenytarsunk eppen kina es a kinai import teszi tonkre a magyar ipart.
emlitett 3 orszagban mekkora a feketegazdasag? nem kellene korrigalni a feketegazdasaggal a gazdasagi szamokat/mutatokat/adozasi elmeleteket? |
|
 |
Törölt nick
2008-10-27 17:09:09
|
187
|
Én nem írtam hogy jó,és vissza is kellene fogni,de azonnal egycsapásra lehetetlen.
Azt azért tudni kell,hogy sehol nincs törvénybe foglalva,miszerint nemlehet adókat,járulékokat emelni.Még eme 3 országban sem.
Egyébbként nehogy azt hidd ,náluk sokkal rózsásabb a helyzet.
Ha a versenyképességröl beszélünk ,akkor be kell látnunk,nem csak nekünk,az egész fejlett világnak,kínával,indiával még évtizedekig nem vehetjük fel a versenyt.Ha pedig ez igaz,márpedig az,akkor miröl beszélünk?
Ha megszakadunk sem tudunk, sem mi ,sem a többi fejlett ország ,ezekkel versenyezni.
Szóval,felvan adva a lecke rendesen. |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-10-27 16:29:08
|
186
|
1. Miért jó hogy hitelből élünk? tudod jól, hogy nem mehet tovább.
2. Leginkább Szlovákia, Csehország, Lengyelország
3. Észrevennék a dolgozók a 90%-os járulékot, hidd el, másrészt pont erre jó a 2-es kérdés, ami miatt nem növelhetőek az adók és járulékok a versenyképesség miatt. Ki van ez találva:-) |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2008-10-27 16:22:26
|
183
|
1, Nemtudok egyetérteni,habár ez lenne az ideális.Összeomlana az egész rendszer.
2,Legyen,de mely országokra gondoltál?
3,Igen,és mindíg annyi járulék legyen beszedve amennyi kell a nyugdíjakra.-Vagy így már nemis olyan rózsaszín ez az igen?! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|