Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-10-28 15:42:27 211

"Nem baj, ha nem, hát elszórjuk az IMFre, az eredmény 1re megy:((((((("

 

Na ne röhögtess, az IMF hitellehetőséggel nem muszály élni, annyit és akkor veszünk fel, amennyi a pénzpiac normális működéséhez kell. Másrészt a kormány takarékos intézkedéseket kénytelen hozni, amit a mindentmegígérő populista ellenzék miatt eddig vonakodott megtenni, de most jó és indokolt alkalom van rá. Harmadrészt pedig az IMF hitel 1,9 %-os kamatozású, ismétlem 1,9 %. Hol akkor itt a pénzszórás, magyarázd már el....

Törölt nick Creative Commons License 2008-10-27 16:06:04 173
Na látod ebben van valami.
A hozzászólás:
originalqszi Creative Commons License 2008-10-27 16:03:19 172
Nem baj, ha nem, hát elszórjuk az IMFre, az eredmény 1re megy:(((((((
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-27 15:59:53 171

Így van!

 

Szórjunk el még több pénzt buta népszavazásokra.

 

Szavazzunk a következőről is:

 

1., Az első feles ingyen legyen a kocsmába?

2., Kifizessük a sok ökör hitelét, aki a pénzt luxuscikkekre költötte?

3., Legyen minden ingyen úgy hogy senkinek se kelljen adózni?

4., A sok bukdácsoló diáknak kifizessük az értéktelen (humán/manager/bizbaszológus) diplomáját?

5., Megbüntethesse az igazoltató is a rendőrt?

6., Kolbászból legyen a kordon a Kossuth téren?

7., Elkobozzhassa-e a sok idióta ember azok vagyonát akik okosabbak és ravaszabbak voltak mint a többiek? (Perzse vannak aljasok is azért)

8., Legyen mindenki nyugdíjas 10 év munkaviszony után?

9., Legyen 19.havi nyugdíj is?

10., FIzessenek azért plusz segélyt hogy orba-szájba használjuk a gázt?

11., Legyen mindenkinek ingyen az első menü minden nap a gyoréttermekben?

12., Kapjon minden SUZUKIS ingyen alúfelnit és kipufogót az új kocsijára?

13., Kelljen csak 18 órát dolgozni és legyen a minimálbér 200.000FT?

14., Járjon a dolgozóknak 150 nap szabadság évente?

15., Follyon a csapból vadmálnás FANTA?

 

stb...

 

Miről akar a nép szavazni, amikor olyan buta a nagy része, hogy 1.000.000FT-tal sem tud bánni felelősség teljesen. IGAZ AMI IGAZ AZ ORSZÁG VEZETŐINEK IS VAN SOK SOK HIBÁJA.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!