Így van!
Szórjunk el még több pénzt buta népszavazásokra.
Szavazzunk a következőről is:
1., Az első feles ingyen legyen a kocsmába?
2., Kifizessük a sok ökör hitelét, aki a pénzt luxuscikkekre költötte?
3., Legyen minden ingyen úgy hogy senkinek se kelljen adózni?
4., A sok bukdácsoló diáknak kifizessük az értéktelen (humán/manager/bizbaszológus) diplomáját?
5., Megbüntethesse az igazoltató is a rendőrt?
6., Kolbászból legyen a kordon a Kossuth téren?
7., Elkobozzhassa-e a sok idióta ember azok vagyonát akik okosabbak és ravaszabbak voltak mint a többiek? (Perzse vannak aljasok is azért)
8., Legyen mindenki nyugdíjas 10 év munkaviszony után?
9., Legyen 19.havi nyugdíj is?
10., FIzessenek azért plusz segélyt hogy orba-szájba használjuk a gázt?
11., Legyen mindenkinek ingyen az első menü minden nap a gyoréttermekben?
12., Kapjon minden SUZUKIS ingyen alúfelnit és kipufogót az új kocsijára?
13., Kelljen csak 18 órát dolgozni és legyen a minimálbér 200.000FT?
14., Járjon a dolgozóknak 150 nap szabadság évente?
15., Follyon a csapból vadmálnás FANTA?
stb...
Miről akar a nép szavazni, amikor olyan buta a nagy része, hogy 1.000.000FT-tal sem tud bánni felelősség teljesen. IGAZ AMI IGAZ AZ ORSZÁG VEZETŐINEK IS VAN SOK SOK HIBÁJA.
|