|
|
|
|
 |
s3girl
2008-10-27 10:31:21
|
1738
|
| Vagy mennek külföldre a kölykök v családi kutyának, mert külföldön nagyobb pénzeket adnak értük, vagy ínyenc ételnek.... |
|
A hozzászólás:
 |
HelLopez
2008-10-27 10:01:31
|
1737
|
Hàt... hacsak nem a következö szaporító karmai közé kerülnek, ahol még többször elletik le öket, a kölykök csomagtartóból betegen, férgesen eladásra kerülnek, stb...
Szomorú ez az egész.
Ès föleg, hogy érdemben senki nem tud, nem akar fellépni... |
|
Előzmény:
 |
greenwood
2008-10-27 09:53:01
|
1735
|
köszi.
én már csak abban reménykedem, h a felnőttkorukban eladott kutyák jobb gazdához kerülnek. ennél a fazonnál nem nehéz jobban lenni (gondolom):(( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|