|
|
|
|
 |
HelLopez
2008-10-27 10:01:31
|
1737
|
Hàt... hacsak nem a következö szaporító karmai közé kerülnek, ahol még többször elletik le öket, a kölykök csomagtartóból betegen, férgesen eladásra kerülnek, stb...
Szomorú ez az egész.
Ès föleg, hogy érdemben senki nem tud, nem akar fellépni... |
|
 |
greenwood
2008-10-27 09:57:09
|
1736
|
| jobban = jobbnak |
|
A hozzászólás:
 |
greenwood
2008-10-27 09:53:01
|
1735
|
köszi.
én már csak abban reménykedem, h a felnőttkorukban eladott kutyák jobb gazdához kerülnek. ennél a fazonnál nem nehéz jobban lenni (gondolom):(( |
|
Előzmény:
 |
HelLopez
2008-10-27 09:27:07
|
1734
|
Nem szokásos...
Igaz, akad olyan "rendes" tenyésztö is, aki pl. egy idösebb kant elad másik tenyészetnek, mikor már bizonyos címeket megszerzett, vagy mondjuk, valami hibája van, és nem azt hozza, amit elvártak töle - de szerintem ez is etikátlan.
De ez egyértelmüen egy szaporító, aki felszámolja a "tenyészetét", mert biztos, már nem viszik annyira a beagle-öket...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|