Keresés

Részletes keresés

greenwood Creative Commons License 2008-10-27 09:53:01 1735

köszi.

én már csak abban reménykedem, h a felnőttkorukban eladott kutyák jobb gazdához kerülnek. ennél a fazonnál nem nehéz jobban lenni (gondolom):((

A hozzászólás:
HelLopez Creative Commons License 2008-10-27 09:27:07 1734

Nem szokásos...

 

Igaz, akad olyan "rendes" tenyésztö is, aki pl. egy idösebb kant elad másik tenyészetnek, mikor már bizonyos címeket megszerzett, vagy mondjuk, valami hibája van, és nem azt hozza, amit elvártak töle - de szerintem ez is etikátlan.

 

De ez egyértelmüen egy szaporító, aki felszámolja a "tenyészetét", mert biztos, már nem viszik annyira a beagle-öket...

 

Előzmény:
greenwood Creative Commons License 2008-10-27 09:22:52 1733
nem értek a tenyésztéshez, ezért kérdezem, h szokásos ez? mármint  az, h  kutyákat nem kölyökként, hanem 2-4 stb. éves korukban adnak el? eddig azt hittem, a kölyköket adják el...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!