|
|
|
|
 |
HelLopez
2008-10-27 09:27:07
|
1734
|
Nem szokásos...
Igaz, akad olyan "rendes" tenyésztö is, aki pl. egy idösebb kant elad másik tenyészetnek, mikor már bizonyos címeket megszerzett, vagy mondjuk, valami hibája van, és nem azt hozza, amit elvártak töle - de szerintem ez is etikátlan.
De ez egyértelmüen egy szaporító, aki felszámolja a "tenyészetét", mert biztos, már nem viszik annyira a beagle-öket...
|
|
A hozzászólás:
 |
greenwood
2008-10-27 09:22:52
|
1733
|
| nem értek a tenyésztéshez, ezért kérdezem, h szokásos ez? mármint az, h kutyákat nem kölyökként, hanem 2-4 stb. éves korukban adnak el? eddig azt hittem, a kölyköket adják el... |
|
Előzmény:
 |
HelLopez
2008-10-26 21:34:28
|
1728
|
Ùjabb "gyöngyszem",
Hirdetés: "beagle felnöttek Kínál beagle tenyészet 1,5 éves kan kéktricolor szinben nagyon jol fedez ,4 éves szuka tricolor stzinü jo nevelö vele eggyüt 1db 7 hetes szuka kölyke oltva féregtelenitve,és egy 2 éves tricolor szuka most tüzel 2-szer befedeztetve nagyon jo nevelö ,szépek egészségesek ha lehet egyben eladók vagy kissebb testü csere érdekel kérésre még képet tudok küldeni 06306594357"
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|