|
|
|
|
 |
HelLopez
2008-10-27 09:11:23
|
1731
|
Nem színhiba, csak mivel ez egy lappangó gén, nagyon ritkán lesz egy-egy alomban kék trikolor kutya, és az ö utódai között sem valószínü, hogy azonnal újra felbukkan.
Minden kopószín engedélyezett, kivéve a májszínt (ezt ugyan az USAban elfogadják). Angliában nem kívánatos a kék, de pl. Ausztria és Németország gond nélkül elfogadja. |
|
A hozzászólás:
 |
Fülöpmami
2008-10-27 08:04:43
|
1729
|
| ez főleg nagyszerű, mert a "kék" tudtommal színhiba, dehát ebből egyesek még különlegességet is kovácsolnak. hurrá! |
|
Előzmény:
 |
HelLopez
2008-10-26 21:34:28
|
1728
|
Ùjabb "gyöngyszem",
Hirdetés: "beagle felnöttek Kínál beagle tenyészet 1,5 éves kan kéktricolor szinben nagyon jol fedez ,4 éves szuka tricolor stzinü jo nevelö vele eggyüt 1db 7 hetes szuka kölyke oltva féregtelenitve,és egy 2 éves tricolor szuka most tüzel 2-szer befedeztetve nagyon jo nevelö ,szépek egészségesek ha lehet egyben eladók vagy kissebb testü csere érdekel kérésre még képet tudok küldeni 06306594357"
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|