Keresés

Részletes keresés

HelLopez Creative Commons License 2008-10-27 09:11:23 1731

Nem színhiba, csak mivel ez egy lappangó gén, nagyon ritkán lesz egy-egy alomban kék trikolor kutya, és az ö utódai között sem valószínü, hogy azonnal újra felbukkan.

 

Minden kopószín engedélyezett, kivéve a májszínt (ezt ugyan az USAban elfogadják). Angliában nem kívánatos a kék, de pl. Ausztria és Németország gond nélkül elfogadja.

A hozzászólás:
Fülöpmami Creative Commons License 2008-10-27 08:04:43 1729
ez főleg nagyszerű, mert a "kék" tudtommal színhiba, dehát ebből egyesek még különlegességet is kovácsolnak. hurrá!
Előzmény:
HelLopez Creative Commons License 2008-10-26 21:34:28 1728

Ùjabb "gyöngyszem",

 

Hirdetés:
"beagle felnöttek
Kínál
beagle tenyészet 1,5 éves kan kéktricolor szinben nagyon jol fedez ,4 éves szuka tricolor stzinü jo nevelö vele eggyüt 1db 7 hetes szuka kölyke oltva féregtelenitve,és egy 2 éves tricolor szuka most tüzel 2-szer befedeztetve nagyon jo nevelö ,szépek egészségesek ha lehet egyben eladók vagy kissebb testü csere érdekel kérésre még képet tudok küldeni 06306594357"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!