|
|
|
|
 |
greenwood
2008-10-27 09:22:52
|
1733
|
| nem értek a tenyésztéshez, ezért kérdezem, h szokásos ez? mármint az, h kutyákat nem kölyökként, hanem 2-4 stb. éves korukban adnak el? eddig azt hittem, a kölyköket adják el... |
|
 |
Fülöpmami
2008-10-27 08:04:43
|
1729
|
| ez főleg nagyszerű, mert a "kék" tudtommal színhiba, dehát ebből egyesek még különlegességet is kovácsolnak. hurrá! |
|
A hozzászólás:
 |
HelLopez
2008-10-26 21:34:28
|
1728
|
Ùjabb "gyöngyszem",
Hirdetés: "beagle felnöttek Kínál beagle tenyészet 1,5 éves kan kéktricolor szinben nagyon jol fedez ,4 éves szuka tricolor stzinü jo nevelö vele eggyüt 1db 7 hetes szuka kölyke oltva féregtelenitve,és egy 2 éves tricolor szuka most tüzel 2-szer befedeztetve nagyon jo nevelö ,szépek egészségesek ha lehet egyben eladók vagy kissebb testü csere érdekel kérésre még képet tudok küldeni 06306594357"
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|