Keresés

Részletes keresés

greenwood Creative Commons License 2008-10-27 09:22:52 1733
nem értek a tenyésztéshez, ezért kérdezem, h szokásos ez? mármint  az, h  kutyákat nem kölyökként, hanem 2-4 stb. éves korukban adnak el? eddig azt hittem, a kölyköket adják el...
Fülöpmami Creative Commons License 2008-10-27 08:04:43 1729
ez főleg nagyszerű, mert a "kék" tudtommal színhiba, dehát ebből egyesek még különlegességet is kovácsolnak. hurrá!
A hozzászólás:
HelLopez Creative Commons License 2008-10-26 21:34:28 1728

Ùjabb "gyöngyszem",

 

Hirdetés:
"beagle felnöttek
Kínál
beagle tenyészet 1,5 éves kan kéktricolor szinben nagyon jol fedez ,4 éves szuka tricolor stzinü jo nevelö vele eggyüt 1db 7 hetes szuka kölyke oltva féregtelenitve,és egy 2 éves tricolor szuka most tüzel 2-szer befedeztetve nagyon jo nevelö ,szépek egészségesek ha lehet egyben eladók vagy kissebb testü csere érdekel kérésre még képet tudok küldeni 06306594357"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!