Keresés

Részletes keresés

titkom Creative Commons License 2009-03-02 08:09:43 218
3 igen (még ha csak itt virtualitásban i...)
naki6 Creative Commons License 2008-10-28 06:06:39 203
Ekkora baromságot már rég hallottam.
Azokkal akarod ezt megszavaztatni, akiknél a 300Ft kiverte a biztosítékot?
A lakosság 30% már a kérdést se értené!

Shadow Entity Creative Commons License 2008-10-27 09:31:43 125
1) nem
2) igen
3) igen
geszthi Creative Commons License 2008-10-27 09:28:05 123
Egyetert on Jarai Zsigmond 3000 milliardos megszoritasi javaslataval?!

5, Akarja, hogy csokkentsek "a jóléti kiadásokat, a munkanélküli segélyeket, a szociális- es a gyermekek után járó hozzájárulásokat, az állam foglalkoztatottak szamat"?

6, Akarja, hogy az "adókat szigorúan behajtsák"?
mb3rgyulolo Creative Commons License 2008-10-26 20:31:43 77
Ez így azonnali öngyilkosság.
A versenyképes adókra való áttérés rövid távon mindenképpen jelentős bevételkiesést okozna. Ezzel együtt kiütni a költségvetésből a teljes hitel-bizniszt... háát, arra a pár évre biztos elköltöznék innen.
asmo Creative Commons License 2008-10-26 19:30:53 60

Kérdezném tudod-e mennyi az átlag nyugdíj?

Majd amikor Te is nyugdíjas leszel akkor is eként fogod magadat is lekezelni. Nem a nyugdíjas tehet arról, hogy loptalak kormányok voltak a kamanista kádártól a kamanista gyurcsányig.  

lektor Creative Commons License 2008-10-26 18:20:58 33
Válságok jönnek, és válságok mennek, ezt semmilyen népszavazással nem tudod megakadályozni, ha igy lenne akkor nem lennének válságok. Amit a népszavazásra költetnél, költesd inkább a válság menedzselésére.
CIa*NKAPSZULA Creative Commons License 2008-10-26 18:17:55 29
1. igen
2. attól függ (kellő ismeretek hiányában tartózkodom)
3. nem (nem a nyugdíjasoktól kéne elvenni, a segélyeket kéne meghúzni és munkahelyeket teremteni)
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-26 18:09:32 25

Egyetért-e Ön azzal, hogy határozatban mondjuk ki : Válság pedig nincsen!?

Egyetért-e Ön azzal, hogy ha mégis volna , akkor Orbán kézrátéttel hatástalanítsa ?

Egyetért-e Ön azzal, hogy bazsarózsákkal vegyük körbe hazánkat, így riasztva el a begyűrűzni akaró válságot?

sir_bobby_charlton Creative Commons License 2008-10-26 17:36:16 6
Az 1.kérdésre adott igen válasz államcsődhöz vezetne: 14-15ezer milliárd Ft az államadósság mely átlag 5-6 év futamidejű államkötvényekben/dkj-kben testesül meg. Ha nem vesz fel új hitelt Magyarország (vagyis nem bocsájt ki új kötvényeket), akkor 5 év alatt kellene 14-15milliárdnyi szufficit a költségvetésben. Ez lehetetlen.

A másik két kérdés persze jogos, nagyon jó lenne, ha bármi megvalósulna belőle egyszer....
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-26 17:29:23 1
3 igenes szavazás lenne részemről.
ninive_8 Creative Commons License 2008-10-26 17:27:43 0
flet0
A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-10-26 17:27:13 -
Csodák nincsennek. Magyarországon a válságot a túlköltekezés okozza. Ha nincs rá akarat, akkor nem fog történni semmi. A hazai fizetőeszköz sorsa, most a kormány kezében van. Jelenleg a kormánynak nincs támogatottsága ahhoz, hogy a megfelelő lépéseket megtegye. Segítsünk a hatalmon lévőknek és követeljük népszavazás útján a pénzügyek rendbetételét.

A népszavazási kérdések:



  1. Egyet ért-e Ön azzal, hogy a magyar költségvetés csak annyi pénzből gazdálkodhat, amennyi pénzt beszed adókból és járulékokból és hitelt felvenni legalább 3 évig tilos?

  2. Egyet ért-e Ön azzal, hogy az adó és járulékszint legyen versenyképes a hozzánk hasonló fejlettségű államokéval?

  3. Egyet ért-e Ön azzal, hogy a nyugdíjak értékének meghatározásánál a fő szempont legyen az, hogy felosztó, kirovó rendszer van, ezért csak azt szabad felosztani, ami a kirótt járulékokból befolyik?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!