Keresés

Részletes keresés

HelLopez Creative Commons License 2008-10-26 08:27:47 1724
Beteges... Annyira sajnálom azokat a kutyákat, akik ilyen "gazdákhoz" kerülnek, ahelyett, hogy egy normális kutya-életük lenne.
A hozzászólás:
greenwood Creative Commons License 2008-10-26 08:15:37 1723
lehet, h olyannak akarja eladni, aki sürgősen szaporítani szeretné? de akkor is, ebben a korban..:((
Előzmény:
HelLopez Creative Commons License 2008-10-25 21:45:41 1722
Szegény, hát hogy is mert elkezdeni tüzelni????

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!