|
|
|
|
 |
greenwood
2008-10-26 08:15:37
|
1723
|
| lehet, h olyannak akarja eladni, aki sürgősen szaporítani szeretné? de akkor is, ebben a korban..:(( |
|
A hozzászólás:
 |
HelLopez
2008-10-25 21:45:41
|
1722
|
| Szegény, hát hogy is mert elkezdeni tüzelni???? |
|
Előzmény:
 |
rikenia
2008-10-25 19:54:46
|
1721
|
Sziasztok!
Szöveghűen idézem (a haziallat.hu-ról):
"2 éves szuka ami 1 napja tüzel
Dátum: 2008-10-24
Típus: Kínál
Kategória: Kutya » Német juhászkutya
Hely: Jász-Nagykun-Szolnok megye
Hirdetés: 2 éves és 1 napja tüzelő német juhász szuka sürgősen eladó, a tűzelése véget."
:-((( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|