|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-10-24 23:24:25
|
357
|
egy kalap alá akarod venni az aktív és inaktív kedvezményezetteket
nem azzal van a baj ha olyan kap aki tesz is hanem ha olyannak adnak aki semmit nem tesz csak tudja hova húzza az x-et. |
|
A hozzászólás:
 |
turnbull
2008-10-24 23:13:34
|
355
|
Tévedsz, nem csak ők. Nem véletlen, hogy megfeküdt a mezőgazdaság, az emberek egyszerű összefüggéseket sem ismernek fel, vagy nem fogadják el, mert eddig nem voltak rákényszerítve. Sok vállalkozás eddig kapott mindig valamilyen kis hitelt vagy segélyt.
Nézd meg az mno-t vagy a gondolát, olyan küllemű munkával nyugaton nem lehetne portált fenntartani, de állást sem kapni. Ez egyszerű tény. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2008-10-24 23:01:47
|
354
|
"versenyképtelen, 2 milliós, munkavállalásra csak elméletileg alkalmas"
msz(m)p szdsz szavazónak 100% alkalmas gyakorlatban többször tesztelt |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|