Keresés

Részletes keresés

lucifecó Creative Commons License 2008-10-24 22:54:52 351
Bocs, nem ide akartam írni.
A hozzászólás:
lucifecó Creative Commons License 2008-10-24 22:48:30 349
Sanda a gyanúm, hogy majd kűlső tényezőkre hivatkozva kemény reformban lesz részünk. Szerintem, még a 13-ik havi juttatások is vissza lesznek vonva, talán az egész inaktív csapat járandósága be lesz fagyasztva. Mert ugye, a bajban segítők (IMF EU) majdan eszt az árat kérik a segítségért.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!