Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-10-24 22:41:47 348
Azt hiszem, igazad van.

A komcsi időkben hárman fogtak egy lapátot és erősen támaszkodtak rá, sőt mindezzel többet kerestek,mint egy mérnök.

Ma meg erősen csodálkoznak,hogy a lapátnyél szorongatására a pimasz tőkés nem fizet.
Nahát!
Hova fog ez vezetni?
Magam sem tudom.
A hozzászólás:
turnbull Creative Commons License 2008-10-24 22:20:52 346
Mert kiderülne, hogy évtizedek óta görgetett és szőnyeg alá söpört probléma a durva munkanélküliség. Magyarországon az emberek egy jelentős részének semmilyen versenyképes, EU-kompatíbilis szakmája nincs, még rosszabb esetben sosem volt.

Erre egy nagyon rossz, de valamilyen megoldás a rokkantnyugdíj, a családi segély és a gyes; sokan kapnak ebből a csoportból segélyt és nem csak cigányok.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-24 22:08:04 345
tehát miért tabu: rokkantnyugdíjasok köre, szociális segélyek kedvezményezettjei, adósságszolgálat kedvezményezettjei

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!