|
|
|
|
 |
turnbull
2008-10-24 22:20:52
|
346
|
Mert kiderülne, hogy évtizedek óta görgetett és szőnyeg alá söpört probléma a durva munkanélküliség. Magyarországon az emberek egy jelentős részének semmilyen versenyképes, EU-kompatíbilis szakmája nincs, még rosszabb esetben sosem volt.
Erre egy nagyon rossz, de valamilyen megoldás a rokkantnyugdíj, a családi segély és a gyes; sokan kapnak ebből a csoportból segélyt és nem csak cigányok.
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2008-10-24 22:08:04
|
345
|
tehát miért tabu: rokkantnyugdíjasok köre, szociális segélyek kedvezményezettjei, adósságszolgálat kedvezményezettjei
|
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|