|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-10-24 22:03:03
|
341
|
Ez tetszik.
Bokros összehuzta nép nagrágsziját, a népek meg - emlékezetem szerint Orbánék is 4 éven át- gyalázták erősen. 2ool-től elkezdték a kormányok felélni a bevételt.
A nagymutterom szerint nem elég spórolni, meg is kell tartani, akkor is, ha a kölykök a vérünket kévánják,mer ha engedünk: mindünk szája kipálhat éhségünkben.
|
|
 |
Renty
2008-10-24 21:35:21
|
329
|
Ez is 7, de Gyurcsány szerintem nem erre gondolt. Egyszerűen el akarja kenni a trutyit, annyifelé, ahányan vagyunk. Mi változzunk meg, mi ne csaljunk adót, bérletet stb.-t Majd ők. Meg is tették. |
|
A hozzászólás:
 |
Limesz
2008-10-24 21:31:21
|
327
|
Miért hat éve.
Ezért:
 |
|
Előzmény:
 |
Renty
2008-10-24 21:29:20
|
326
|
Miért hat éve. Ha már. Rendszerváltás 1989–90-ben. Már az is egy simlis ügy volt, alkukkal, félmegoldásokkal. És ? Mi tehetünk róla? Mi elmentünk, szavaztunk rájuk,beléjük helyeztük a bizalmunkat ugye?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|