Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-10-24 22:03:03 341
Ez tetszik.

Bokros összehuzta nép nagrágsziját, a népek meg - emlékezetem szerint Orbánék is 4 éven át- gyalázták erősen.
2ool-től elkezdték a kormányok felélni a bevételt.

A nagymutterom szerint nem elég spórolni, meg is kell tartani, akkor is, ha a kölykök a vérünket kévánják,mer ha engedünk: mindünk szája kipálhat éhségünkben.
Lúdas Matyi Creative Commons License 2008-10-24 21:43:38 334
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-10-24 21:36:22 330
Nekem ez az ábra is tetszik:
Nyugdíj
Renty Creative Commons License 2008-10-24 21:35:21 329
Ez is 7, de Gyurcsány szerintem nem erre gondolt.
Egyszerűen el akarja kenni a trutyit, annyifelé, ahányan vagyunk.
Mi változzunk meg, mi ne csaljunk adót, bérletet stb.-t
Majd ők.
Meg is tették.
A hozzászólás:
Limesz Creative Commons License 2008-10-24 21:31:21 327

Miért hat éve.

 

Ezért:

 

 

 

Előzmény:
Renty Creative Commons License 2008-10-24 21:29:20 326
Miért hat éve. Ha már.
Rendszerváltás 1989–90-ben. Már az is egy simlis ügy volt, alkukkal, félmegoldásokkal. És ? Mi tehetünk róla? Mi elmentünk, szavaztunk rájuk,beléjük helyeztük a bizalmunkat ugye?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!