Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
300eoss Creative Commons License 2008-10-24 21:05:30 3017
Érdekes képek :-) meg az ötleted is!
Az a baj hogy magas a fontárfolyam is..
Előzmény:
janak Creative Commons License 2008-10-16 21:38:43 3015
Filmvásárlást már elintézted? Ha nem, lehet megint beszállnék...
Polaroid anyag kéne. Fuji FP100 B. Ez elvileg jó annak a kamerának a hátfalába amit használtam régebben is. Sajna a pola feladta az analóg nyersanyag gyártást, a magyar vonal meg már régebben megszűnt. A lényeg hogy kedvem támadt megint polázni. Az inkább nekem való. (rollból még nem sokat lőttem el, laborba még el se jutottam) :)
Ilyeneket szeretnék csinálni megint, mint régen, mikor még volt időm "rendesen" fotózni.



Szóval ilyeneket csinálnék megint szabadidős tevékenységként. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!