|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-10-24 14:07:46
|
698
|
családi házban, ahol nincs kutya, megoldható a tartásuk, de azt is csak a teljes szabadság mellett tudnám ajánlani. máshol semmiképpen. nem arra valók "szerintem". mi is csak azért hoztuk haza a három kölyköt, mert nélkülünk biztosan elpusztultak volna.
|
|
A hozzászólás:
 |
Manócska01
2008-10-24 13:57:28
|
697
|
| de az eljén próbáltam kérdezni is - aztán végig olvastam mindent- jó lett volna néha egy kis megerősités - vagy egyéb segitség - tanács - azóta sok emberrel beszéltem még találtam egy süni tenyésztőt is - egyenlőre még bizonytalan vagyok sokmindenben- etetés - és tartás terén is - szivem szerint itt tartanám- de eszem szerint jobb ha az állatkertbe viszem- |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2008-10-24 13:54:17
|
696
|
| dehát nem is kérdeztél semmit! :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|