Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-10-24 14:07:46 698
családi házban, ahol nincs kutya, megoldható a tartásuk, de azt is csak a teljes szabadság mellett tudnám ajánlani.
máshol semmiképpen.
nem arra valók "szerintem".
mi is csak azért hoztuk haza a három kölyköt, mert nélkülünk biztosan elpusztultak volna.
A hozzászólás:
Manócska01 Creative Commons License 2008-10-24 13:57:28 697
de az eljén próbáltam kérdezni is - aztán végig olvastam mindent- jó lett volna néha egy kis megerősités - vagy egyéb segitség - tanács - azóta sok emberrel beszéltem még találtam egy süni tenyésztőt is - egyenlőre még bizonytalan vagyok sokmindenben- etetés - és tartás terén is - szivem szerint itt tartanám- de eszem szerint jobb ha az állatkertbe viszem-
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-24 13:54:17 696
dehát nem is kérdeztél semmit! :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!