|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-10-24 13:54:17
|
696
|
| dehát nem is kérdeztél semmit! :-) |
|
A hozzászólás:
 |
Manócska01
2008-10-24 13:51:00
|
695
|
Szia - végre valaki legalább válaszol nekem.
Persze az az célom hogy ujra szabad lehessen - most már ahogy telnek a napok nem is annyira büdöske - biztos hogy sokat számit az étkezés is - csak szerintem a helye nagyon kicsi - mert akár maradhatna tavaszig is - de fogalmam sincs hogy egy kicsi terrárium mennyire elég neki - bárhogy is gondolkodok - az állatkert lesz neki a legmegfelelőbb hely - hisz ott biztos olyan területet biztositanak neki, ami nagyon hasonlit a természetbeni helyére is. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2008-10-23 23:24:09
|
694
|
| Mindenképpen érdemes őket szabadon engedni, és így legalább biztosítva lesz a túlélése! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|