Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008-10-24 13:54:17 696
dehát nem is kérdeztél semmit! :-)
A hozzászólás:
Manócska01 Creative Commons License 2008-10-24 13:51:00 695

Szia - végre valaki legalább válaszol nekem.

 

Persze az az célom hogy ujra szabad lehessen - most már ahogy telnek a napok nem is annyira büdöske - biztos hogy sokat számit az étkezés is - csak szerintem a helye nagyon kicsi - mert akár maradhatna tavaszig is - de fogalmam sincs hogy egy kicsi terrárium mennyire elég neki - bárhogy is gondolkodok - az állatkert lesz neki a legmegfelelőbb hely - hisz ott biztos olyan területet biztositanak neki, ami nagyon hasonlit a természetbeni helyére is.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-23 23:24:09 694
Mindenképpen érdemes őket szabadon engedni, és így legalább biztosítva lesz a túlélése!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!