|
|
|
|
 |
Abrosz Tisztakosz
2008-10-24 20:53:57
|
147
|
nagy a gebasz, kénytelenek lesznek rálépni a nyugdíjasok tyúxemére....
de az is lehet, Feriék inkább bedöntik az országot meg a forintot, abból ugyanis politikailag még akár jobban is kijöhetnek, mint az inaktívak szivatásából |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-10-24 01:01:31
|
146
|
| Ezzel a jónyugdíjjal az a bajom, hogy hitelből megy és egyre kevésbé akarnak nekünk hitelezni. Én úgy látom, hogy a jelenlegi pénzválságot is az aktív dolgozók fogják megsínyleni. |
|
Előzmény:
 |
Abrosz Tisztakosz
2008-10-04 11:50:48
|
144
|
jelenleg nincs igény középosztályra
a választók többsége komcsik nélküli kommunizmust vagy tőkések nélküli kapitalizmust akar:))
namegpersze "jónyugdíjatadjálferi" |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|