Keresés

Részletes keresés

Abrosz Tisztakosz Creative Commons License 2008-10-24 20:53:57 147

nagy a gebasz, kénytelenek lesznek rálépni a nyugdíjasok tyúxemére....

 

de az is lehet, Feriék inkább bedöntik az országot meg a forintot, abból ugyanis politikailag még akár jobban is kijöhetnek, mint az inaktívak szivatásából

A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2008-10-24 01:01:31 146
Ezzel a jónyugdíjjal az a bajom, hogy hitelből megy és egyre kevésbé akarnak nekünk hitelezni. Én úgy látom, hogy a jelenlegi pénzválságot is az aktív dolgozók fogják megsínyleni.
Előzmény:
Abrosz Tisztakosz Creative Commons License 2008-10-04 11:50:48 144

jelenleg nincs igény középosztályra

 

a választók többsége komcsik nélküli kommunizmust vagy tőkések nélküli kapitalizmust akar:))

 

namegpersze "jónyugdíjatadjálferi"

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!