Keresés

Részletes keresés

DMA Creative Commons License 2008-10-22 18:24:20 45
Egyelőre még én támogatom a forinthitelt. Az állam nem támogatja a devizásokat pénzzel. A ft-osokat igen. Kérdés?
A hozzászólás:
Zézé Creative Commons License 2008-10-22 18:08:03 43

kukucs, de itt az allamilag tamogatott hitelekrol van szo, nem pedig a "devizaban veszem mert olcsobb, de ha szar az arfolyam az allam tamogat" hitelekrol ...

 

 

Előzmény:
Mikó Creative Commons License 2008-10-22 18:00:17 42

Persze, meg legyen ingyensör is mellé.

 

Az adófizetők meg majd befizetik. Éljen a szocializmus. Sőt, ez már kommunizmus.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!