|
|
|
|
 |
DMA
2008-10-22 18:24:20
|
45
|
| Egyelőre még én támogatom a forinthitelt. Az állam nem támogatja a devizásokat pénzzel. A ft-osokat igen. Kérdés? |
|
A hozzászólás:
 |
Zézé
2008-10-22 18:08:03
|
43
|
kukucs, de itt az allamilag tamogatott hitelekrol van szo, nem pedig a "devizaban veszem mert olcsobb, de ha szar az arfolyam az allam tamogat" hitelekrol ...
|
|
Előzmény:
 |
Mikó
2008-10-22 18:00:17
|
42
|
Persze, meg legyen ingyensör is mellé.
Az adófizetők meg majd befizetik. Éljen a szocializmus. Sőt, ez már kommunizmus. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|