Keresés

Részletes keresés

Zézé Creative Commons License 2008-10-22 18:08:03 43

kukucs, de itt az allamilag tamogatott hitelekrol van szo, nem pedig a "devizaban veszem mert olcsobb, de ha szar az arfolyam az allam tamogat" hitelekrol ...

 

 

A hozzászólás:
Mikó Creative Commons License 2008-10-22 18:00:17 42

Persze, meg legyen ingyensör is mellé.

 

Az adófizetők meg majd befizetik. Éljen a szocializmus. Sőt, ez már kommunizmus.

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-22 14:21:01 19
Teljesen jogos, hogy támogassák a forinthiteleseket is.

Akinek mostanában jön a forduló, nagyot nézhet, hisz egy 10 milliós forint lakáshitelnél évi legalább 300 ezer Ft-al nőnek a kamatterhek. Ha a devizahitelesekért mindent fel kell áldozni, a növekedést, exportot, akkor az a sok százezer, állami kamattámogatású FORINT hitellel rendelkező zömében kisgyerekes család megérdemli azt, hogy az MNB alapkamat emelkedés ellenére ne növekedjenek a hitelterhei.

Javaslatom: emeljék az állami kamattámogatásos hitelek állami kamattámogatását is annyival, amennyivel a jegybank emelte az alapkamatot, azaz 4+3 % legyen.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!