|
|
|
|
 |
Zézé
2008-10-22 18:08:03
|
43
|
kukucs, de itt az allamilag tamogatott hitelekrol van szo, nem pedig a "devizaban veszem mert olcsobb, de ha szar az arfolyam az allam tamogat" hitelekrol ...
|
|
A hozzászólás:
 |
Mikó
2008-10-22 18:00:17
|
42
|
Persze, meg legyen ingyensör is mellé.
Az adófizetők meg majd befizetik. Éljen a szocializmus. Sőt, ez már kommunizmus. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2008-10-22 14:21:01
|
19
|
Teljesen jogos, hogy támogassák a forinthiteleseket is.
Akinek mostanában jön a forduló, nagyot nézhet, hisz egy 10 milliós forint lakáshitelnél évi legalább 300 ezer Ft-al nőnek a kamatterhek. Ha a devizahitelesekért mindent fel kell áldozni, a növekedést, exportot, akkor az a sok százezer, állami kamattámogatású FORINT hitellel rendelkező zömében kisgyerekes család megérdemli azt, hogy az MNB alapkamat emelkedés ellenére ne növekedjenek a hitelterhei.
Javaslatom: emeljék az állami kamattámogatásos hitelek állami kamattámogatását is annyival, amennyivel a jegybank emelte az alapkamatot, azaz 4+3 % legyen. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|