Keresés

Részletes keresés

Catella Creative Commons License 2008-10-22 21:38:20 49
"Ha jó volt a 230-as EUR, akkor legyen jó a 280 is" -> itt a lényeg, mert nyáron senki sem reklamált, hogy túl kevés a részlete:)
A hozzászólás:
Mikó Creative Commons License 2008-10-22 17:55:36 39

Szóljon az a bármilyen hiteles, akinek a halántékra szegezett csőre töltött fegyver mellett kellett aláírni a hitelszerződést.

 

Ha akkor jók voltak a feltételek, akkor legyenek most is jók. Ha elköltöttétek a pénzt, akkor tessék visszafizetni.

 

Ha jó volt a 230-as EUR, akkor legyen jó a 280 is.

 

Adófizetők pénzén semmiféle állami védelem nem kell ide, még az hiányozna.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!