|
|
|
|
 |
Catella
2008-10-22 21:38:20
|
49
|
| "Ha jó volt a 230-as EUR, akkor legyen jó a 280 is" -> itt a lényeg, mert nyáron senki sem reklamált, hogy túl kevés a részlete:) |
|
A hozzászólás:
 |
Mikó
2008-10-22 17:55:36
|
39
|
Szóljon az a bármilyen hiteles, akinek a halántékra szegezett csőre töltött fegyver mellett kellett aláírni a hitelszerződést.
Ha akkor jók voltak a feltételek, akkor legyenek most is jók. Ha elköltöttétek a pénzt, akkor tessék visszafizetni.
Ha jó volt a 230-as EUR, akkor legyen jó a 280 is.
Adófizetők pénzén semmiféle állami védelem nem kell ide, még az hiányozna. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|