Keresés

Részletes keresés

Quador Mortis Creative Commons License 2008-10-22 18:25:08 46
Meg például Svájcban.
A hozzászólás:
politén Creative Commons License 2008-10-22 17:46:49 38
Hülyeségeket beszél ez a Veres. Nyilván azért, mert gyakorlatilag megoldhatatlan, nyilván ezért működik olyan jól a dolog Franciaországban meg Skandináviában.
Előzmény:
Pukszi Creative Commons License 2008-10-22 16:50:53 31
Igazad van abban amit fejtegetsz, de családi adózás szerintem sosem lesz. A napokban nyilatkozott a Veres egy ilyen kérdésre, és elmondta, hogy a családok állapotának rögzítése és a változások nyomonkövetése olyan bonyolult, hogy gyakorlatilag megoldhatatlan a dolog. Ne vezessen félre a fidesznyikek erről szóló szövege, szart sem ér amit mondanak....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!