|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
politén
2008-10-22 17:46:49
|
38
|
| Hülyeségeket beszél ez a Veres. Nyilván azért, mert gyakorlatilag megoldhatatlan, nyilván ezért működik olyan jól a dolog Franciaországban meg Skandináviában. |
|
Előzmény:
 |
Pukszi
2008-10-22 16:50:53
|
31
|
| Igazad van abban amit fejtegetsz, de családi adózás szerintem sosem lesz. A napokban nyilatkozott a Veres egy ilyen kérdésre, és elmondta, hogy a családok állapotának rögzítése és a változások nyomonkövetése olyan bonyolult, hogy gyakorlatilag megoldhatatlan a dolog. Ne vezessen félre a fidesznyikek erről szóló szövege, szart sem ér amit mondanak.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|