Keresés

Részletes keresés

Mikó Creative Commons License 2008-10-22 17:56:22 40
Senki.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2008-10-22 17:37:51 36
Te meg egy tahó vagy.

A forinthitelesek szívnak a devizahitelesek miatt, nem keveset. Ki téríti meg a 2004 óta felvett forint hitelesek immár elképesztően magas kárait??????????
Előzmény:
sin x Creative Commons License 2008-10-22 16:17:08 30
Már akkor is sejtettem hogy ócska provokátor vagy, amikor a devizahitelesek állami megsegítéséért ordítoztál a másik topikodban. De most már tök egyértelmű.
Mindenesetre ügyesen csinálod, el kell ismerni. Ha itt is leírod legalább 547x ugyanazt a demagóg maszlagot, a sok hülye olv.társ meg itt is bukik majd rá, mint gyöngytyúk a takonyra, és ez a kiváló topik is megér sok száz hozzászólást, akkor lehet, hogy valami idetévedő illetékes elvtárs majd ezt az ötletedet is beépíti El Kúró legújabb válságmenedzselő programjába.
Szóval, hajrá mindenkinek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!