|
|
|
|
 |
Pukszi
2008-10-22 21:27:00
|
48
|
Persze, ebben igazad van. Csak egy gyerek keresőképessé válhat, haláleset lehet egy csalában, válás, másik gyerek jön, munka elvesztése, nyugdíjbavonulás, külföldi munkavállalás, költözés stb....
Arról nem is beszélve, hogy a magyar olyan fajta, hogy én már a 70-es évekből ismertem olyan házaspárt, aki vmilyen hitelügylet miatt elváltak, mert úgy jobban jártak..... |
|
A hozzászólás:
 |
Herr X
2008-10-22 17:26:34
|
35
|
nem tudom, hogy mi a bonyolult. A házastárssal már most is össze kell tudniuk kapcsolni, hiszen a lakáshitel adókedvezmény igénybevétele így is "közös".
A gyerekek után meg jár a családi pótlék, ergó tudják, hogy ki a gyerekem.
Addig lehetne figyelembe venni az eltartottaknál, amíg nem rendelkeznek jövedelemmel=nincs az adószámukhoz kapcsolódó adóbevallás.
Elég egyértelmű logika. |
|
Előzmény:
 |
Pukszi
2008-10-22 16:50:53
|
31
|
| Igazad van abban amit fejtegetsz, de családi adózás szerintem sosem lesz. A napokban nyilatkozott a Veres egy ilyen kérdésre, és elmondta, hogy a családok állapotának rögzítése és a változások nyomonkövetése olyan bonyolult, hogy gyakorlatilag megoldhatatlan a dolog. Ne vezessen félre a fidesznyikek erről szóló szövege, szart sem ér amit mondanak.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|