|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-10-22 17:37:51
|
36
|
Te meg egy tahó vagy.
A forinthitelesek szívnak a devizahitelesek miatt, nem keveset. Ki téríti meg a 2004 óta felvett forint hitelesek immár elképesztően magas kárait?????????? |
|
A hozzászólás:
 |
sin x
2008-10-22 16:17:08
|
30
|
Már akkor is sejtettem hogy ócska provokátor vagy, amikor a devizahitelesek állami megsegítéséért ordítoztál a másik topikodban. De most már tök egyértelmű. Mindenesetre ügyesen csinálod, el kell ismerni. Ha itt is leírod legalább 547x ugyanazt a demagóg maszlagot, a sok hülye olv.társ meg itt is bukik majd rá, mint gyöngytyúk a takonyra, és ez a kiváló topik is megér sok száz hozzászólást, akkor lehet, hogy valami idetévedő illetékes elvtárs majd ezt az ötletedet is beépíti El Kúró legújabb válságmenedzselő programjába. Szóval, hajrá mindenkinek. |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2008-10-22 13:43:26
|
11
|
A kormány megállapodást ír alá a jövő héten a bankszövetséggel arról, hogyan lehet a devizahitelesek helyzetét megkönnyíteni. Gyurcsány Ferenc szerdán a kormányszóvivő tájékoztatón Budapesten elmondta: "a megállapodás lényege, hogy ne engedjük, hogy az adósok terhei az égbe szökjenek".
A miniszterelnök három könnyítési módot említett: az adós kérésére a törlesztési időszak megváltoztatható, és meghosszabbítható. Ha a devizahiteles át akar térni forinthitelre, akkor ezt a bankok külön költség felszámítása nélkül megteszik. A bankok az adós kérésére a törlesztést átmenetileg csökkentik, illetve felfüggesztik a törlesztési kötelezettséget. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|